\ Niku Bowling | Konferencje
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
fb

fb
fb
fb

Konferencje, szkolenia i spotkania biznesowe w Niku Bowling & Restauracja

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty spotkań i konferencji biznesowych w Niku Bowling & Restauracja. Na sukces każdego spotkania biznesowego czy szkoleniowego, niebanalny wpływ ma miejsce, w którym ono się odbywa. Spotkanie integracyjne, połączone ze szkoleniem lub prelekcją może wydawać się pracownikom nudnym, koniecznym do odrobienia wydarzeniem. Jednak nie u nas. Skorzystaj z w pełni wyposażonych, wygodnych sal konferencyjnych. Do Twojej dyspozycji oddajemy:

  • komfortową salę konferencyjną o powierzchni całkowitej 32 m2,

  • przytulną salę restauracyjną o powierzchni 66m2.

Obie sale posiadają w swoim wyposażeniu m.in.:

  • ekran i/lub telewizor,

  • projektor multimedialny,

  • flipchart, pisaki,

  • bezpłatny dostęp do sieci WiFi,

  • nagłośnienie.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w organizowaniu spotkań konferencyjnych, szkoleniowych i integracyjnych. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, a jego potrzeby realizowane z gorliwością oraz troską o dobre samopoczucie gości podczas spotkania.

Konferencje i szkolenia w Niku Bowling & Restauracja

Mniej formalne szkolenie dla pracowników, czy oficjalne spotkanie z partnerami biznesowymi powinno odbyć się w komfortowej i spokojnej atmosferze. Nasza w pełni wyposażona we wszystkie konieczne urządzenia multimedialne, a także bezpłatny dostęp do sieci WiFi, sala konferencyjna to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto szuka dogodnej przestrzeni do rozmów i szkoleń. Nie musisz już przeciskać się w korkach, aby dotrzeć do centrum miasta i tam szukać parkingu, czy zamawiać  dodatkowy catering. U nasz wszystko masz w jednym miejscu. Niku Bowling & Restauracja to położone w sercu Piątkowa wyjątkowe miejsce, gdzie pracę w łatwy sposób połączysz z przyjemnością. Zorganizuj z nami szkolenie dla pracowników lub spotkanie z partnerami biznesowymi. Zapewniamy m.in.:

  • pełną obsługę techniczną imprezy,

  • smaczny catering,

  • bezpłatne WiFi.

A po szkoleniu pozwól gościom na odprężenie i dobrą zabawę na jednym z naszych 18 torów do bowlingu. Współpraca z Niku Bowling & Restauracja to gwarancja udanego spotkania biznesowego i każdej konferencji czy szkolenia.

Imprezy integracyjne – przyjemne z pożytecznym

Niku Bowling & Restauracja to nie tylko świetna zabawa na torach do kręgli. Dzięki możliwości wynajęcia sali konferencyjnej lub restauracyjnej na spotkania integracyjne, konferencje czy szkolenia, impreza będzie niezapomniana. Połącz niezwykle istotne kwestie biznesowej czy pracowniczej integracji z doskonałą atmosferą, pysznym jedzeniem i świetną zabawą. Budowanie więzi pracowniczych, w ramach spotkań integracyjnych, przekłada się w znaczącym stopniu na późniejszą wydajność oraz atmosferę w pracy. Niku Bowling & Restauracja gwarantuje, że impreza lub kolacja integracyjna w naszych progach i późniejsza zabawa na torach bowlingowych zapadnie na długi czas w pamięć Twoich gości i z pewnością wpłynie pozytywnie i umocni pozytywne relacje w Twojej firmie. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami poprzez formularz on-line "Imprezy integracyjne"  a z największą przyjemnością zorganizujemy Twoją imprezę!

PARTNERZY: