\ Imprezy integracyjne dla firm - Niku Bowling | Poznań
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
fb

fb
fb
fb

Najlepsze eventy firmowe w Poznaniu.

Imprezy firmowe to najlepsza opcja, aby poznać nowych współpracowników i zintegrować się z tymi, z którymi pracuje się już od dłuższego czasu. Eventy firmowe pozwalają także zrelaksować się, porozmawiać na luzie, naładować akumulatory i nabrać chęci do dalszego działania.

Przekonaj się, że imprezy integracyjne mogą przynieść wiele korzyści dla Twojej firmy. Zaproś do udanej zabawy współpracowników, a jej zorganizowanie pozostaw nam!

Niku Bowling to centrum rozrywki, dla którego organizacja imprez integracyjnych i okolicznościowych, nawet tych najbardziej wymagających, nie stanowi żadnego problemu.

Eventy firmowe – co możemy Ci zaproponować?

Bowling

Gra w kręgle to pierwsza propozycja na naszej liście. Do dyspozycji naszych Gości możemy udostępnić nawet 18 torów bowlingowych. Na każdym z nich może grać jednocześnie kilka osób. Zarówno początkujący gracze, jak i ci bardziej doświadczeni mogą w każdej chwili liczyć na pomoc naszych profesjonalnych instruktorów.

Imprezy integracyjne da się połączyć ze zdrową rywalizacją, np. pomiędzy poszczególnymi działami firmy. Możemy zatem urządzić turniej bowlingowy, jaki za każdym razem sprawia wiele radości uczestnikom tego typu spotkań. Taka rywalizacja scala zespół, co ma dobry oddźwięk.

Udane eventy firmowe to także smaczne przekąski i orzeźwiające napoje. Na życzenie Klientów organizujemy catering, pozytywnie oceniany przez uczestników imprez integracyjnych oraz okolicznościowych, będący idealnym uzupełnieniem gry.

Restauracja

Druga propozycja to firmowa impreza integracyjna w Niku Restauracji.

Aby zapewnić naszym Gościom komfort, wygodę i niezapomniane smaki, zapraszamy do przytulnych, eleganckich wnętrz, w jakich serwujemy dania kuchni międzynarodowej.

O dobrą atmosferę i to, aby niczego nie zabrakło, dba profesjonalna obsługa kelnerska. Niku Restauracja to także miejsce wyciszone i oddzielone od torów bowlingowych dające większy komfort, wówczas impreza firmowa staje się spokojniejszym, cichym spotkaniem. Oczywiście po udanej kolacji zapraszamy na bowling.

Konferencje

Poza organizacją imprez integracyjnych i okolicznościowych dla firm, przygotowujemy również spotkania o bardziej formalnym charakterze, np. konferencje. Do dyspozycji Klientów pozostawiamy komfortową salę konferencyjną, z dostępem do urządzeń multimedialnych. Na życzenie Klienta zapewniamy catering – przekąski, kącik kawowy, dania obiadowe. Dbamy o wszystkie aspekty tego typu spotkań, a nasi Goście nie muszą się o nic martwić.

Jeżeli chcesz mieć pewność, że impreza firmowa będzie przez długi czas pozytywnie wspominana przez pracowników, jubileusz uda się w każdym calu, a konferencja zostanie bardzo dobrze oceniona przez jej uczestników skontaktuj się z Nami a my  zorganizujemy spotkanie na najwyższym poziomie.

Zapytania dotyczące integracji prosimy kierowac za pomocą formularza On -Line 

 

Pozdrawiamy

Zespół Niku Bowling

    

 

 

PARTNERZY: