\ Catering dla firm - Niku Bowling | Poznań
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Koszystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
fb

fb
fb
fb

Firma Niku Bowling & Restaurant od wielu lat stara się zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.Doświadczenie zdobyte przez ten czas pozwoliło nam na rozwinięcie profesjonalnego działu cateringu.

Obsługujemy imprezy firmowe takie jak szkolenia, konferencje ,bankiety, imprezy integracyjne i motywacyjne, imprezy rodzinne od kameralnych spotkań począwszy  po przyjęcia na kilkaset osób.

Okres wiosenno-letni, ciepłe dni i wieczory to czas, który chętnie spędzamy na świeżym powietrzu.

Korzystając z naszej pomocy mogą Państwo zorganizować: garden party, biesiadę przy grillu czy rodzinny lub też firmowy piknik.

Dysponujemy całym zapleczem potrzebnym do organizacji tego typu eventów.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, nasi Kucharze przygotowują dania ze świeżych produktów, co gwarantuje doskonały smak serwowanych dań.

Nasza Firma ma również duże doświadczenie w organizacji imprez masowych na terenie Poznania i okolic.  Byliśmy częstym współorganizatorem projektów razem  z Ośrodkami Kultury i Urzędami Miast

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTNERZY: